• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
DÜNYA ŞEHİT ÇOCUKLARI VAKFI SURİYEDE ŞEHİT OLAN MÜCAHİTLER LERİN ÇOCUKLARI NA SAHİP ÇIKIYOR...

AMASYA HABER

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

belediye-meclisi-ilk-toplantisini-yapti 30 Mart Mahalli İdareler Seçiminde yeniden belirlenen Belediye Meclisi ilk toplantısını Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in başkanlığında yaptı.

Belediye Başkanımızın Polis Haftası Kutlama Mesajı

belediye-baskanimizin-polis-haftasi-kutlama-mesaji Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 169. yıldönümünde

ŞEHİT ÇOCUKLARI OKULU AÇILDI

sehit-cocuklari-okulu-acildi HATAY İL MERKEZİNDE VAKFIMIZ ŞEHİT ÇOCUKLARINA 2 AYDA OKUL HEDİYE ETTİ

Bahar Mevsiminde Şehrimiz Gül Kokacak

bahar-mevsiminde-sehrimiz-gul-kokacak Peyzaj çalışmalarına hız veren Başkan ÖZDEMİR, Yeşilırmak kıyında bulunan Amasya‘da 30 bin adet gül fidanını toprakla buluşturdu.

Başkan İftar Yemeği Verdi

baskan-iftar-yemegi-verdi Belediye Başkanımız Sayın Cafer ÖZDEMİR, Muharrem aynı olması nedeni ile Pirler parkında İftar yemeği verdi

Ferhat Köprüsü'nün yapımına başlandı

ferhat-koprusunun-yapimina-baslandi İstasyon Köprüsü'nün trafik yükünü azaltacak olan "Ferhat Köprüsü"nün inşaatına başlandı.

Kent Meydanının temeline ilk harç öncesinde kurban kesildi.

kent-meydaninin-temeline-ilk-harc-oncesinde-kurban-kesildi Kent Meydanının temeline ilk harç öncesinde kurban kesildi.

Hayal Gerçek Oluyor

hayal-gercek-oluyor Yeşilırmak'ın önünün boğulup şişirme ve yapay şelale projesi Yüksek Anıtlar Kurulu'ndan onay aldı.

Vali Çomaktekin Hayatcan Derneği’nde

vali-comaktekin-hayatcan-derneginde Şehrimiz de en geniş kapsamlı hayır kurumu olan Hayatcan Derneği’ne Vali İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN ziyarette bulundu.

Kurban Bayramı coşkusu yaşandı

kurban-bayrami-coskusu-yasandi Geleneksel olarak protokol ve halkla bayramlaşma Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Belediye önünde yapıldı.

YASSIÇALLILAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

yassicallilar-derneginden-ziyaret Yassıçallılar Derneği Başkanı Mesut Ayan, Başkan Yardımcısı Sercan Güner ve diğer dernek üyeleri Vali İ. Halil Çomaktekin’i ziyaret etti.

ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

zafer-bayrami-resepsiyonu-gerceklestirildi 30 Ağustos Zafer Bayramının 91. Yıldönümü münasebetiyle Vali İ. Halil ÇOMAKTEKİN Grand Ottoman Salonlarında bir resepsiyon verdi. Resepsiyona Amasya Milletvekilleri Avni ERDEMİR ile Ramis TOPAL, Garnizon

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

30-agustos-zafer-bayrami-coskuyla-kutlandi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğindeki Kurtuluş Savaşının zaferle sonuçlanmasının 91. Yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de coşku içerisinde kutlandı. Bu kapsamda yapılan törenlere Vali

Yeşilyenice Belediyesi Artık Mahallemiz

yesilyenice-belediyesi-artik-mahallemiz 17 Haziran'da Amasya Belediye Meclisi tarafından Yeşilyenice Belediyesi'nin merkeze bağlı bir mahalle olarak katılması kararı İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından

"Gezelim Tozalım" programının yeni bölümlerinin çekimleri şehrimizde yapıldı.

gezelim-tozalim-programinin-yeni-bolumlerinin-cekimleri-sehrimizde-yapildi Kanal A'nın ilgi ile takip edilen "Gezelim Tozalım" programının yeni bölümlerinin çekimleri şehrimizde yapıldı.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

basimiz-sagolsun AMASYA BİR ŞEHİDİNİ DAHA KUCAKLADI

Bitkisel Atık Yağ Toplama Makinesi'nin tanıtımı yapıldı.

bitkisel-atik-yag-toplama-makinesinin-tanitimi-yapildi Bitkisel Atık Yağ Toplama Makinesi'nin tanıtımı yapıldı. İlk Atık Yağ bırakan bir hanıma Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, 2 litre atık yağın karşılığı olan 1 lira ödeme de bulundu.

Belediye Personeli ile birlikte iftar yapıldı

belediye-personeli-ile-birlikte-iftar-yapildi Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, Belediye'de çalışan bütün personel ile birlikte iftar yemeğinde buluştu.

Ziyapaşa Bulvarı'ndaki Çalışmalar Hafta Sonun da Bitiriliyor.

ziyapasa-bulvarindaki-calismalar-hafta-sonun-da-bitiriliyor Ziyapaşa Bulvarı'nda yapılan beton yol düzenlemesinin kazasız şekilde tamamlanması için kurban kesildi.

İÇ ANADOLU VE KARADENİZ’İN EN BÜYÜK SERASI AMASYA’DA

ic-anadolu-ve-karadenizin-en-buyuk-serasi-amasyada Vali A. Celil ÖZ beraberindeki İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cahit GÜLBAY, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamdi YANIK ve İl Özel Kalem Müdürü Harun ŞAHİN ile birlikte İç Anadolu ve

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

AMASYA - HAVA DURUMU

AMASYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ